projekt i wykonanie: softone.pl tworzenie stron internetowych

Strona główna

Zakład pielęgnacji drzewostanu Jerzy i Piotr Chałupka

Nasz zakład oferuje usługi z zakresu pielęgnacji zieleni niskiej i wysokiej.
Szczególną troską otaczamy drzewa - specjalizujemy się w pielęgnacji i wycince drzew na terenie Warszawy i okolic, dodatkowo wykonujemy wszelkie prace pielęgnacyjne: nasadzenia, przesadzenia, przycinania. Pielęgnacje i wycinki drzew wykonujemy metodą alpinistyczną lub z podnośnika.

Oprócz drzew zajmujemy się również krzewami ozdobnymi, przycinaniem żywopłotów, a także pełną pielęgnacją trawników.

Wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji i wycince drzew pozwoliło nam poznać potrzeby klientów, aby fachowo realizować wszelkie usługi. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu nasza praca wykonywana jest w pełni profesjonalnie i bezpiecznie.

Większość prac dotyczących pielęgnacji, leczenia jak i wycinki drzew przeprowadzamy metodą alpinistyczną z lin. Pozwala ona na pracę w każdych warunkach terenowych, niezależnie od lokalizacji drzewa, na dużych wysokościach, co pozwala dotrzeć do każdego punktu w koronie drzewa.

Do zadań specjalnych posiadamy dwudziestometrowy podnośnik koszowy, teleskopowo-przegubowy, który pozwala na maksimum bezpieczeństwa pracy. Prowadzimy także usługę wynajmu podnośnika wraz z operatorem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Dbamy o wszelkie tereny zielone.
Zapraszamy na naszą stronę!

wróć na górę ^